TMGINFO

Чи робить GTA агресивним? Нове дослідження відеоігор приходить до чіткого висновку

TMGINFO

Недавнє німецьке дослідження показує, що регулярне відтворення відеоігор з явним насильницьким вмістом не стимулює потенціал агресії гравців. Під час дослідження чи робить GTA агресивним, встановлено [...] The post Чи робить GTA агресивним? Нове дослідження відеоігор приходить до чіткого висновку...

Як працює кабельне телебачення?

TMGINFO

Незважаючи на те, що цифрове телебачення зараз популярніше кабельного, ця технологія не забута і використовується на багатьох пристроях. Як працює кабельне ТБ, розповімо в нашій [...] The post Як працює кабельне телебачення? appeared first on TMGinfo.net.

14 фільмів про кохання, засновані на реальних подіях

TMGINFO

Багато хто з нас слухає цікаві історії про любов і говорить: “Це відбувається тільки в кіно”, оскільки реальність часто набагато простіша і звичайна. Саме тому [...] The post 14 фільмів про кохання, засновані на реальних подіях appeared first on TMGinfo.net.

Найбільша в світі віртуальна електростанція: що задумала Tesla?

TMGINFO

Уряд Австралії у співпраці з компанією Tesla має намір побудувати найбільшу в світі віртуальну електростанцію, встановивши сонячні батареї і батареї Tesla щонайменше в 50 000 [...] The post Найбільша в світі віртуальна електростанція: що задумала Tesla? appeared first on TMGinfo.net.

Важливі консольні команди командного рядка Windows

TMGINFO

Ми зібрали найкорисніші команди консолі Windows, які сильно спростять роботу за комп’ютером і зроблять з вас справжнього знавця системи. Ми відібрали лише важливі консольні команди командного [...] The post Важливі консольні команди командного рядка Windows appeared first on TMGinfo.net.

Стівен Гокінг: наука, яка зробила його відомим

TMGINFO

Професор Стівен Гокінг помер у віці 76 років. Фізик-теоретик Кембриджу був одним з найвідоміших вчених у світі, але як щодо його відкриттів? Його слава серед [...] The post Стівен Гокінг: наука, яка зробила його відомим appeared first on TMGinfo.net.

Науковці встановили, як виникають STEVE – полярні сяйва недавно відкритого типу

TMGINFO

Відкрите в минулому році астрономами-аматорами фіолетове полярне сяйво STEVE виявилося видимим проявом давно відомого іоносферного феномена. У минулому році група астрономів-любителів, які спостерігали полярні сяйва [...] The post Науковці встановили, як виникають STEVE – полярні сяйва неда...

Марс-2020 займеться пошуками місць, придатних для проживання на Марсі

TMGINFO

Новий марсохід NASA Марс-2020 допоможе вченим зрозуміти, які території на Марсі найбільше підходять для життя. Космічне агентство NASA кілька разів посило до Червоної планети невеликі всюдиходи. Останнім [...] The post Марс-2020 займеться пошуками місць, придатних для проживання на Марсі appeared...

Стартап Nectome розробляє технологію перенесення людського розуму в хмару

TMGINFO

Стартап Nectome, створений дослідниками MIT, розробляє технологію перенесення людського розуму в хмару. Для цього буде потрібно «заморозити» мозок за життя Заморозити людський мозок разом з усією [...] The post Стартап Nectome розробляє технологію перенесення людського розуму в хмару appeared fir...

Стівен Гокінг: прогнози, життя та досягнення вченого

TMGINFO

Згадуємо спадщину знаменитого фізика: головні наукові відкриття про побудову чорних дір і прогнози про майбутнє людства. 14 березня 2018 року на 77 році життя помер [...] The post Стівен Гокінг: прогнози, життя та досягнення вченого appeared first on TMGinfo.net.

«Активність розуму завжди була важлива для мого виживання»: головні виступи та інтерв’ю Стівена Г...

TMGINFO

Головні виступи та інтерв’ю Стівена Гокінга: документальний фільм про його життя і розмови з фізиком про чорні діри, всесвіт і штучний інтелект. 14 березня на [...] The post «Активність розуму завжди була важлива для мого виживання»: головні виступи та інтерв’ю Стівена Гокінга appeare...

Ніколас Кейдж все-таки зіграє Супермена

TMGINFO

Ніколас Кейдж отримав роль Супермена. Правда, грати доведеться тільки голосом. Цієї ночі студія Warner Bros. Animation розповіла, що Кейдж озвучить Кларка Кента в мультфільмі “Юні титани, вперед!”. Кейдж, [...] The post Ніколас Кейдж все-таки зіграє Супермена appeared first on TMGinfo...

Як обійти блокування в WhatsApp?

TMGINFO

Якщо хтось заблокував вас в WhatsApp, ви не зможете відправляти повідомлення цьому контакту. Але чорний список можна обхитрити, і ми розповімо, як обійти блокування в [...] The post Як обійти блокування в WhatsApp? appeared first on TMGinfo.net.

Темна тема YouTube для iOS і Android скоро стане доступною

TMGINFO

Сервіс YouTube розробив оновлені версії своїх мобільних додатків для платформ iOS і Android. Основним нововведенням в цьому релізі можна назвати додавання темної теми оформлення інтерфейсу – [...] The post Темна тема YouTube для iOS і Android скоро стане доступною appeared first on TMGinfo....

Рептилії навчилися відкидати хвіст 289 мільйонів років тому

TMGINFO

Рептилії капторініди, що жили 289-286 мільйонів років тому, вже вміли відкидати хвіст під час нападу хижака, розповідається в Scientific Reports . Палеонтологи з університету Торонто [...] The post Рептилії навчилися відкидати хвіст 289 мільйонів років тому appeared first on TMGinfo.net.

4 дії на Android, які можна і потрібно автоматизувати

TMGINFO

Набагато зручніше, якщо смартфон сам “розуміє”, коли потрібно вимкнути, зменшити витрату енергії або підключитися до бездротової мережі. Якщо ви все ще виконуєте ці дії самостійно [...] The post 4 дії на Android, які можна і потрібно автоматизувати appeared first on TMGinfo.net.

Як налаштувати меню «Пуск» в Windows 10

TMGINFO

Microsoft повернула в Windows 10 популярне меню «Пуск» в новому дизайні. Ми розповімо про функції меню і покажемо, як налаштувати меню «Пуск» в Windows 10. У [...] The post Як налаштувати меню «Пуск» в Windows 10 appeared first on TMGinfo.net.

Як знайти улюблену музику в Мережі: кращі сервіси та додатки

TMGINFO

Щоб знайти потрібну композицію, часом не досить звернутися лише до популярного пошукача. Часто користувач навіть сам не знає, що б йому хотілося послухати в даний [...] The post Як знайти улюблену музику в Мережі: кращі сервіси та додатки appeared first on TMGinfo.net.

Науковці виявили 15 нових екзопланет, на одній з яких може існувати життя

TMGINFO

Японські дослідники повідомили про існування 15 нових екзопланет в системах червоних карликів, які раніше вважалися малопридатними для виникнення і розвитку життя. Дослідницька група під керівництвом [...] The post Науковці виявили 15 нових екзопланет, на одній з яких може існувати життя appeared...

Що робити якщо зник робочий стіл Windows?

TMGINFO

Якщо раптово зник робочий стіл Windows, і ви більше не бачите ярликів і файлів, не панікуйте – це може бути результатом поновлення до останньої версії [...] The post Що робити якщо зник робочий стіл Windows? appeared first on TMGinfo.net.

Uber розповіла про роботу сервісу безпілотних вантажівок

TMGINFO

Компанія Uber оголосила, що вже кілька місяців використовує безпілотні вантажівки для комерційної доставки вантажів клієнтам в американському штаті Аризона. Для цього компанія використовує гібридну схему, при [...] The post Uber розповіла про роботу сервісу безпілотних вантажівок appeared first o...

Як віддалено керувати комп’ютером

TMGINFO

Іноді дистанційне керування або обслуговування комп’ютера через Інтернет, або по локальній мережі, буває дуже корисним. Ми розповімо як віддалено керувати комп’ютером, а саме як виконати [...] The post Як віддалено керувати комп’ютером appeared first on TMGinfo.net.

Як створити замітки на робочому столі Windows 10

TMGINFO

У Windows 10 можна додавати замітки прямо на робочий стіл і тримати всю важливу інформацію перед очима. Як створити замітки на робочому столі Windows 10, [...] The post Як створити замітки на робочому столі Windows 10 appeared first on TMGinfo.net.

Використання “дитячого” голосу привернуло увагу собак

TMGINFO

Вчені з Йоркського університету показали, що те, як господар розмовляє зі своїм собакою, грає важливу роль при вибудовуванні відносин з вихованцем. У статті, опублікованій в журналі Animal Cognition , відзначається, [...] The post Використання “дитячого” голосу привернуло увагу собак ...

Немає звуку в Windows 10 – що робити?

TMGINFO

Знову не грає улюблена музика, тому що немає звуку в Windows 10? Ми допоможемо вирішити проблему зі звуком в Windows 10 і розповімо, чому вона [...] The post Немає звуку в Windows 10 – що робити? appeared first on TMGinfo.net.