НАЗК подало позов до суду на екс-працівницю, яка заявила про фальсифікації у відомстві

Тиждень 4

Національне агентство з питань запобігання корупції подало позов до Шевченківського райсуду Києва на колишню главу Департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя Ганну Соломатіну, яка напередодні звинуватила представників антикорупційного відомства в фальсифікаціях результатів перевірок. Про це в середу, 15 листопада, повідомила прес-служба НАЗК.

"Діалог з приводу заяв колишнього керівника Департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя Ганни Соломатіної за наявності кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань Національним антикорупційним бюро України 10 листопада 2017 року, є передчасним", – йдеться в повідомленні.

У Нацагентстві наголосили, що Комітет з питань запобігання корупції Верховної Ради ввели в оману, оскільки Соломатіна не займає посаду керівника Департаменту з 31 жовтня 2017 року.

"Звертаємо увагу, що її судження мають суто суб’єктивний характер, а інформація є недостовірною і має бути перевірена судом. Відповідна позовна заява подана до Шевченківського районного суду м. Києва", – зазначили в прес-службі.

У НАЗК наголосили, що за таких обставин участь членів відомства у засіданні Комітету до отримання відповідного рішення суду та результатів розгляду НАБУ відкритого кримінального провадження є неможливою.

Як повідомлялося, керівниця Департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Ганна Соломатіна звинуватила керівництво Агентства в фальсифікації результатів спеціальних і повних перевірок.