Сєрова: Німеччина – це мішень для російської пропаганди (Відео)

5 канал
Сєрова: Німеччина – це мішень для російської пропаганди (Відео)

В ефірі "5 каналу" політичний консультант Ірина Сєрова розповіла про власні спостереження російської пропаганди на вулицях Німеччини та розповіла, чому, на її думку, ця пропаганда досі там існує.

"Що ми маємо зараз в Німеччині? Це одна з "мішеней" після Сполучених Штатів для російської пропаганди. Кібератаки, за минулий рік 300 тисяч кібератак на державні органи Німеччини. Друге питання: половина ЗМІ Німеччини так і чи інакше належать кінцевим бенефіціарам з Росії. Третє питання: фінансування певних інформаційних проектів, провокаційних, пропагандистських на вулицях Берліну. Я своїми очими бачила таку ситуацію, коли, виходячи з Бундестагу, стоїть палатка, де три флаги: Радянського Союзу, колорадська стрічка величезна у форматі прапора і третє – це "ДНР". Поліція спокійно на це дивиться і не розуміє, що це заборонена символіка", – зазначила Сєрова.

Вирішенням проблеми експерт бачить культурну дипломатію з боку України: "У нас дуже велика кількість представників НГО туди приїжджають. Але вони збирають надто маленькі аудиторії, я не знаю чому. Мені самі особисто представники німецького НГО казали, що вони не отримують достатньої інформації від нас про заходи, проекти, які організовуються Україною... На мій погляд українська дипломатія перш за все у Німеччині не дуже дотискає контекст того, що Україна зацікавлена у співпраці з Заходом, не презентує взагалі нашу позицію там в Німеччині. Я кажу про інформацію, про країну, про культуру, про історію, про позицію політичну".

Детальніше про пропоганду Росії на території Німеччини дивіться у відео:

Як повідомляв 5.UA, Президент України планує здійснити візит до Німеччини.

Дивіться також фотогалерею за темою: