Ультиматум Мей "інфантильній" Росії, бойкот ЧС-2018 і помста британців: перші шпальти газет Великої Британії. ФОТО

Цензор.НЕТ 1
Ультиматум Мей

Цензор.НЕТ переклав, про що пишуть ЗМІ Великої Британії.

Наприклад, Daily Mail задається питанням, як після всього того, що сталося, британці можуть їхати на путінський ЧС із футболу, а The Daily Telegraph пише про ультиматум Мей Путіну дати пояснення до півночі.

Ультиматум Мей інфантильній Росії, бойкот ЧС-2018 і помста британців: перші шпальти газет Великої Британії 01

Про те, що Тереза ​​Мей сповнена рішучості помститися росіянам розповідають Financial Times і The Times.

Ультиматум Мей інфантильній Росії, бойкот ЧС-2018 і помста британців: перші шпальти газет Великої Британії 02

Про те, як міністр внутрішніх справ Британії Ембер Радд жучить "інфантильну" Росію пише Evening Standard, а The Herald знову говорить про ультиматум Мей.

Ультиматум Мей інфантильній Росії, бойкот ЧС-2018 і помста британців: перші шпальти газет Великої Британії 03

"Пряма атака Росії – чи втратила країна контроль над тим, що відбувається? Мей вимагає відповіді", - промовляє заголовок статті в The Independent. Daily Express нагадує, що прем'єр Великої Британії дала Путіну 24 години, щоб "сказати нам правду".

Також читайте: Проти Росії може бути вжито низку секретних заходів, - Мей

Ультиматум Мей інфантильній Росії, бойкот ЧС-2018 і помста британців: перші шпальти газет Великої Британії 04

Нагадаємо, 12 березня прем'єр-міністр Тереза ​​Мей заявила, що уряд Великої Британії дійшов висновку, що відповідальність за отруєння в Солсбері колишнього співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки, найімовірніше, лежить на Росії. Вона також повідомила, що постраждалі були отруєні нервово-паралітичною речовиною "Новачок", яка розроблена в РФ.

Мей також заявила, що Велика Британія до вечора вівторка, 13 березня, чекає від Москви пояснень у зв'язку з отруєнням екс-співробітника ГРУ. Після цього Лондон буде готовий вжити якнайсерйозніших заходів у відповідь.

Нагадаємо, розслідування замаху на вбивство Сергія Скрипаля та його доньки Юлії триває восьмий день. Екс-полковник запасу ГРУ Сергій Скрипаль, який проживав у Великій Британії і був засуджений у 2006 році за шпигунство на користь британських спецслужб, постраждав унаслідок отруєння невідомою речовиною в торговому центрі міста Солсбері.

Источник: https://ua.censor.net.ua/p3055581