Порошенко заявив, що розраховує отримати від США не тільки оборонне озброєння

Новое Время
Порошенко заявив, що розраховує отримати від США не тільки оборонне озброєння

Президент Петро Порошенко висловив надію, що Україна отримає від США не тільки оборонне озброєння.

"Я сподіваюся, що це буде не просто оборонне озброєння, хоча це істотно посилить нашу обороноздатність. Ми не хочемо, ми ненавидимо ідею атаки на ворога. Ми просто хочемо підтвердити факт того, що агресор заплатить набагато вищу ціну, якщо буде порушувати мінські домовленості і атакувати мої війська, це абсолютно чесно ", - розповів він на 14-й щорічній конференції YES, пише Інтерфакс-Україна.

Порошенко також додав, що Україна зосереджена на досягненні миру.

Нагадаємо, що спеціальний представник США з питань України Курт Волкер заявив, що у Вашингтоні активно обговорюється питання про надання Україні зброї.

За даними джерел газети Тhe Wall Street Journal, Пентагон і Державний департамент США розробили план поставок Україні протитанкових ракетних комплексів Javelin і іншого озброєння для захисту від російської агресії.

Пропозиція ще має отримати підтримку з боку президента США Дональда Трампа. Однак його позиція про постачання Україні зброї ще невідома.

З початку російської агресії проти України Вашингтон обмежувався нелетальною підтримкою і навчаннями.


Нагадаємо, в Києві відкрилася 14-я щорічна зустріч Ялтинської міжнародної стратегії (YES) "Чи став світ новим? І що це значить для України?".

Пленарне засідання YES відкрилося 15 вересня, дискусію учасників конференції буде модерувати президент Ради із зовнішньої політики Річард Хаас.