Слава Рабінович про Олімпіаду-2018: Під геніальним керівництвом геніального стратега Путіна всі опинилися в місці, яке починається на літеру "д"

Гордон 1
Слава Рабінович про Олімпіаду-2018: Під геніальним керівництвом геніального стратега Путіна всі опинилися в місці, яке починається на літеру

Недопуск збірної Росії до зимової Олімпіади в Пхьончхані у 2018 році став наслідком політики президента РФ Володимира Путіна. Про це російський фінансист і блогер Слава Рабінович заявив виданню "Апостроф".

"Якби олімпійський скандал розвивався за іншим сценарієм з точки зору реакції російської сторони; якби Мутко був звільнений і притягнутий до відповідальності; якби був звільнений голова ФСБ Бортніков (Олександр Бортніков. – "ГОРДОН"); якби були притягнуті до відповідальності посадові особи з ФСБ, РУСАДА, НОК (Російське антидопінгове агентство, Національний олімпійський комітет. – "ГОРДОН") Росії; якби був притягнутий до відповідальності і знятий з посади голова НОК Олександр Жуков і якби НОК Росії і РОСАДА співпрацювали з МОК і ВАДА (Міжнародний олімпійський комітет і Всесвітнє антидопінгове агентство. – "ГОРДОН"), то російська збірна поїхала б на Олімпіаду в Південній Кореї у складі чистих спортсменів, але це була б олімпійська збірна Росії", – сказав він.

За словами блогера, замість цього була реакція "ми все заперечуємо, а своїх не здаємо".

"Під геніальним керівництвом геніального стратега Путіна всі опинилися в одному місці, яке починається на літеру "д", – заявив Рабинович.

5 грудня МОК через систематичне порушення антидопінгових правил відсторонив від участі в Олімпіаді 2018 Національний олімпійський комітет РФ.

Водночас до участі в іграх допустять окремих російських спортсменів, які виконають кваліфікаційний норматив і пройдуть спеціальні допінг-тести. Вони будуть змагатися під олімпійським прапором як "олімпійські атлети з Росії". У разі перемоги представника РФ на його честь буде виконано олімпійський гімн. Спортсменам із Росії заборонять наносити на форму національну атрибутику.

Виконком МОК також довічно відсторонив від будь-якої участі в Олімпіадах екс-міністра спорту РФ Мутка і його колишнього заступника Юрія Нагорних.

6 грудня Путін запевнив, що влада РФ не буде перешкоджати відправленню російських спортсменів на Олімпіаду.

Цього ж дня він оголосив про участь у президентських виборах, які відбудуться 18 березня 2018 року.