Україна вперше програла Росії спір у СОТ – ЗМІ

ВСВІТІ 1

Арбітраж Світової організації торгівлі визнав порушення, допущені Україною при проведенні антидемпінгового розслідування щодо аміачної селітри походженням з Росії.

“Текст даного рішення вже підготовлений; очікується, що про нього буде оголошено найближчим часом”, – повідомляє “Українська правда.

За інформацією джерел в уряді, СОТ вже направила Україні попередній текст рішення. До офіційної публікації відповідного документа, яка очікується протягом найближчих тижнів, сторонам заборонено коментувати справу.

“СОТ вимагає прибрати порушення. Це означає, що ми повинні провести нове антидемпінгове розслідування, причому на час його проведення не зупиняючи дію захисних мит,” – заявило джерело в Кабміні.

За його словами, можливий варіант, що після проведення нового розслідування з урахуванням зауважень СОТ Україні вдасться довести факт демпінгу з боку Росії.

При цьому в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі OBOZREVATEL відмовилися коментувати рішення арбітражу.

Нагадаємо, що антидемпінгові мита на аміачну селітру російського походження були введені ще в 2014 році. Росія оскаржила відповідне рішення відразу після введення перших обмежень.