Гамма-випромінювання у ближній зоні 4-го блоку ЧАЕС після зведення конфайнмента зменшилося в 10 разів, - Держагентство з управління зоною відчуження. ФОТОрепортаж

Цензор.НЕТ

Про це на сторінці у Фейсбуці повідомила прес-служба Державного агентства з управління зоною відчуження, передає Цензор.НЕТ.

Вимірювання рівнів випромінювання співробітники ЧАЕС провели за допомогою дрона в трьох вертикальних площинах на відстанях 120, 266 і 355 метрів від НБК.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Американський телеканал HBO зніматиме серіал про чорнобильську катастрофу

У першій площині рівень випромінювання впав в 9,9 раза, в другій - в 20,7 раза, в третій - в 12,6 раза.

Гамма-випромінювання у ближній зоні 4-го блоку ЧАЕС після зведення конфайнмента зменшилося в 10 разів, - Держагентство з управління зоною відчуження 01Гамма-випромінювання у ближній зоні 4-го блоку ЧАЕС після зведення конфайнмента зменшилося в 10 разів, - Держагентство з управління зоною відчуження 02Гамма-випромінювання у ближній зоні 4-го блоку ЧАЕС після зведення конфайнмента зменшилося в 10 разів, - Держагентство з управління зоною відчуження 03Гамма-випромінювання у ближній зоні 4-го блоку ЧАЕС після зведення конфайнмента зменшилося в 10 разів, - Держагентство з управління зоною відчуження 04Гамма-випромінювання у ближній зоні 4-го блоку ЧАЕС після зведення конфайнмента зменшилося в 10 разів, - Держагентство з управління зоною відчуження 05Гамма-випромінювання у ближній зоні 4-го блоку ЧАЕС після зведення конфайнмента зменшилося в 10 разів, - Держагентство з управління зоною відчуження 06Гамма-випромінювання у ближній зоні 4-го блоку ЧАЕС після зведення конфайнмента зменшилося в 10 разів, - Держагентство з управління зоною відчуження 07Гамма-випромінювання у ближній зоні 4-го блоку ЧАЕС після зведення конфайнмента зменшилося в 10 разів, - Держагентство з управління зоною відчуження 08

Зазначимо, введення НБК в експлуатацію намічено на листопад 2017 року. В кінці листопада 2016 року в зруйнований унаслідок аварії 4-й блок ЧАЕС була насунута арка нового безпечного конфайнмента (НБК). Це найбільша з коли-небудь побудованих рухомих наземних конструкцій довжиною 165 м, висотою 110 м, загальною вагою 36,2 тис. тонн. НБК насувається за допомогою спеціальної системи, що складається з 224 гідравлічних домкратів і дозволяє пересувати арку на 60 см за один цикл.