General Motors показала автомобіль без керма і педалей

УНІАН

У General Motors стверджують, що серійний випуск подібних автомобілів почнеться в 2019 році.

Інтер'єр автомобіля General Motors без зовнішніх органів управління / фото gm.com

General Motors опублікувала зображення і відео, що дає уявлення про інтер'єр нового повністю автономного автомобіля.

Публічна прем'єра прототипу, який не має зовнішніх органів управління, в тому числі керма і педалей, відбудеться 15 грудня на Детройтському автосалоні, пише Autonews.

Безпілотний автомобіль, побудований на базі електрокара Chevrolet Bolt, укомплектований оптичними далекомірами LiDAR, а також 21 радаром і 16 відеокамерами, котрі допомагають орієнтуватися в просторі.

Читайте такожЕлектрокари без керма та педалей: на Франкфуртський автосалон привезли 228 світових прем'єр (фото, відео)

За роботу керма, акселератора і гальмівної системи повністю відповідає електроніка - спеціально розроблене програмне забезпечення для безпілотників четвертого покоління.

У General Motors стверджують, що серійний випуск подібних автомобілів почнеться в 2019 році. На даний момент концерн веде активні випробування своїх безпілотних машин, які тестуються в Сан-Франциско, Детройті та Фініксі.

General Motors оголосив про розробку автомобілів з автоматичним управлінням в 2015 році. Роком пізніше американський концерн інвестував півмільярда доларів у компанію Lyft. Партнери до 2020 р. планують створити спільну систему карпулинга, автопарк якої буде складатися з безпілотних автомобілів.

Відео: General Motors