"Дзвони Навальному!" У Санкт-Петербурзі підлітка на інвалідному візку змусили вийти з кінотеатру

Гордон 1


У Санкт-Петербурзі співробітники кінотеатру "Мираж Синема" 12 листопада вигнали хлопчика Артема, який пересувається в інвалідному візку. Про це його мати Лариса Баданіна написала в мережі "ВКонтакте".

"Співробітник закладу вигнав дітей із кафе (мій син має проблеми з опорно-руховим апаратом і пересувається на візку) і пояснив їм, що якщо "хазяїну закладу" не сподобається чиєсь обличчя, вони вправі відмовити в обслуговуванні", – написала жінка.


Скриншот: Лариса Баданина / "ВКонтакте"

Скріншот: Лариса Баданина / "ВКонтакте"

За її словами, Артем записав частину розмови. На аудіозаписі, прикріпленому до поста, чути, що підлітки відмовляються виконати вимогу адміністратора піти з піцерії:

"Це приватний заклад". – "А ви на якій підставі відмовляєте?" – "Не треба мені ось цього – "на якій підставі?". – "У всіх однакові права". – "Це до [політика Олексія] Навального. Телефонуй Навальному, ха-ха. Так, усе, хлопці, встали і пішли".

У кінотеатрі заявили, що інформація не відповідає дійсності. У коментарі "Новой газете" адміністрація закладу повідомила, що підлітки не мали наміру ні купувати квитків у кіно, ні робити замовлення в піцерії, тому їх попросили вийти за територію кафе. Указують, що до Артема працівники кінотеатру не зверталися, а вели суперечку з його друзями.

У "Мираж Синема" попросили вибачення за "некоректну поведінку співробітників, які в неналежній формі інформували підлітків про правила обслуговування в кафе на території кінотеатру".