Адвокат заявив про відсутність процесуальних документів у справі плівок Саакашвілі

ZIK 2

Ми не маємо жодного документа, не знаємо номеру кримінального провадження, і навіть не знаємо ім’я слідчого, який займається справою Саакашвілі.

Про це заявив адвокат Михеїла Саакашвілі Руслан Чорнолуцький в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK).

«По пану Саакашвілі сьогодні в провадженні є близько 17-ти судових справ у різних кутках України, де ми скрізь захищаємо його інтереси. Він добровільно надає докази, свої пояснення і тому подібне», – зауважив Чорнолуцький.

Також адвокат зазначив, що вони поважають судову гілку влади і механізми захисту. Тому і звернулися в суди щодо двох напрямків – це захист щодо втрата громадянства Саакашвілі, а також справа проти Міграційної служби щодо відмови у наданні йому статусу особи, яка потребує додаткового захисту.

«Ми готові співпрацювати та йти на зустріч правоохоронним органами і слідству, але нам слідство не дає можливості повною мірою відстоювати свої права. Зокрема, вчора мене як адвоката не допускали до мого підзахисного Саакашвілі, і по цьому факту зафіксували відео», – наголосив адвокат.

Також захисник підкреслив, що їм не надали жодного процесуального документу згідно з процедурою Кримінального процесуального кодексу, щоб можна було ознайомитися і піти в суд оскаржувати дії слідчих.

«Ми максимально хочемо працювати з правоохоронною системою, натомість можемо отримати інформацію тільки з екранів телевізора. Зараз же ми не маємо жодного документа, не знаємо номеру кримінального провадження, і навіть не знаємо імені слідчого, який займається цими справами. Відтак, ми вимушені виходити і публічно про це заявляти», – констатував Руслан Чорнолуцький.