Уряд схвалив стратегію розвитку МВС до 2020 року

Тиждень

У середу, 15 листопада, Кабінет міністрів України схвалив стратегію розвитку системи Міністерства внутрішніх справ до 2020 року. Про це повідомила прес-служба МВС.

"Уряд ухвалив Стратегію розвитку системи МВС 2020 року. Протягом півроку представники МВС, разом із зарубіжними експертами та активною громадою працювали над текстом нового документу. Стратегія пройшла процес відкритого, публічного обговорення", – зазначається в повідомленні.

За словами міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, значна частина положень, які були закладені в документі від 2014 року вже виконана.

"Стратегія2020 – логічне продовження розпочатих змін. Визначені напрямки будуть сприяти підвищенню ролі правоохоронних органів у суспільстві, зміцненню контактів із населенням, втіленню нових підходів та поглядів на нашу роботу з пріоритетами на сервісні функції", - сказав він.

Заступник міністра внутрішніх справ Тетяна Ковальчук зазначила, що за короткий час, а саме з 2014 року, МВС вдалося розмежувати функції політичного управління та професійної діяльності. Створили абсолютно новий центральний орган виконавчої влади – Національна поліція та сформували Національну гвардію.

Як повідомлялося, 10 листопада Кабінет міністрів України погодив проект змін до Закону щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху. Зазначається, що Аваков також подав три проекти постанов Кабінету Міністрів щодо змін до Правил дорожнього руху, Положення про порядок видачі посвідчення водія та функціонування системи фіксації адміністративних правопорушень.