Росія повинна компенсувати завдані Україні збитки, - Клімкін

Цензор.НЕТ
Росія повинна компенсувати завдані Україні збитки, - Клімкін

Після деокупації захоплених територій України - Криму і частини Донбасу - держава-агресор Росія повинна буде відшкодувати заподіяну країні й людям шкоду. Про це на 24-му засіданні Ради міністрів закордонних справ країн ОБСЄ у Відні заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін, передає Цензор.НЕТ із посиланням на ЛігаБізнесІнформ.

"Україна показала прихильність угодам своїми практичними кроками, проте досі немає сигналу, що Росія має намір дотримуватися своїх зобов'язань. Мінські зобов'язання РФ включають припинення вогню, виведення її військ і зброї з території України, а також повернення контролю над держкордоном уряду України", - перерахував голова МЗС.

Крім того, Клімкін заявив, що після відходу Росії з Донбасу і Криму вона "повинна компенсувати заподіяні українцям, українській землі та інфраструктурі збитки".

Також, говорячи про можливу миротворчу місію ООН/ОБСЄ на Донбасі, міністр підкреслив, що в обговоренні її формату та умов праці не повинні брати участь терористичні організації "Л/ДНР".

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3038040