Земан: за слова про Крим вибачатися не буду, навіть якщо попросять

Цензор.НЕТ
Земан: за слова про Крим вибачатися не буду, навіть якщо попросять

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Prague Daily Monitor, про це він сказав в інтерв'ю каналу Barrandov TV.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": У Сенаті Чехії заперечили проти слів Земана про анексію Криму: Така риторика узаконює агресію РФ

За словами чеського президента, Україна не може вимагати офіційних вибачень, оскільки він ясно сказав, що висловлював свою особисту думку. Земан додав, що Україна може вимагати вибачень від нього особисто, проте він відмовить у такому проханні, якщо воно надійде.
При цьому він зазначив, що неодноразово називав анексію півострова незаконною.
"Але в чому ключова річ? Крим перебуває під контролем Росії, і я не можу уявити, щоб російська влада від нього відмовилася", - сказав президент Чехії.
Також читайте: Спікер Держдуми РФ про компенсацію за окупацію Криму: "Яка торгівля? В Україні було безвладдя"

10 жовтня президент Чехії Мілош Земан, виступаючи на сесії Парламентської асамблеї Ради Європи, заявив, що анексія Криму Росією - це "faît accompli", тобто доконаний факт, і, на його особисту думку, "могла б бути можлива певна компенсація за Крим у фінансовій формі або в натуральній формі - нафтою чи газом ". А свою промову в ПАРЄ він присвятив необхідності, на його думку, скасувати чинні санкції ЄС щодо Росії через її агресію проти України, назвавши їх "неефективними".