Чому голлівудська актриса не називала імена своїх гвалтівників: відеозізнання

Канал 24 1
Чому голлівудська актриса не називала імена своїх гвалтівників: відеозізнання

Сміливе відеозвернення зірка опублікувала у своєму YouTube.

На хвилі секс-скандалу з продюсером Гарві Вайнштейном все більше і більше актрис відверто говорять про сексуальні домагання. Як відомо, Еван Рейчел Вуд двічі була згвалтована, але досі зірка не оголосила імена чоловіків, які зробили це з нею.

Люди дивуються, чому багато жінок не розповіли про це раніше. Адже якщо одна жінка зробить публічну заяву, то відразу з'являться й інші з такою ж проблемою, і тоді ворота відкриються, – почала пояснювати Вуд.

Вона зазначила, що жінки, незважаючи на велику кривду, не наважуються розповісти про завдану біль і тримають все у собі.

"Жінки не почуваються в безпеці, щоб зробити це. І я також винна, адже не назвала своїх кривдників", - зауважила актриса.

Хоч жінка досі боїться і не називає імена гвалтівників, Еван розповіла, що вони дуже впливові і багаті чоловіки. Восени минулого року вона натякала, що першим кривдником був її тодішній хлопець, а другий – власник бару.

"Вони були дуже впливовими, дуже багатими, дуже самозакоханими. І я не назвала їхніх імен з кількох причин: перше – я одна проти кількох впливових людей, друге - на це піде багато грошей, часу і знову доведеться травмувати себе", – пояснила вона своє мовчання.

Еван Рейчал Вуд

Наприкінці відео Вуд закликала жінок говорити про сексуальне насилля, але вона чудово розуміє тих, хто мовчить про свою біль.

"Ті, хто цього не роблять – не винні", – зазначила акторка.

Читайте також: Акторка, що зізналась у домаганнях Вайнштейна, брутально відповіла на критику про довге мовчання