Прокуратура почала розслідування щодо відповідальності начальників за загибель дітей у таборі "Вікторія"

Цензор.НЕТ
Прокуратура почала розслідування щодо відповідальності начальників за загибель дітей у таборі
Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури Одеської області на офіційній сторінці у Facebook.
"Наразі проводяться слідчі дії в Київському райвідділі Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Одеській області, Київській районній адміністрації Одеси та у Департаменті освіти та науки Одеської міської ради. Під час слідчих заходів вилучається документація стосовно введення в експлуатацію, функціонування, перевірок у дитячому таборі "Вікторія", - йдеться в повідомленні.
Читайте також: Ми побудували найкращий табір, основну увагу я приділяв безпеці, - Труханов про згорілий дитячий табір "Вікторія"

Як відомо, в ніч на 16 вересня в дитячому таборі "Вікторія" в Одесі згоріла двоповерхова дерев'яна будівля.Загинули троє дітей. Також у лікарню доставлено двох неповнолітніх. Відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 270 КК "Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки". Як повідомляв у суботу радник начальника ГУ Нацполіції в Одеській області Руслан Форостяк, підозру оголошено двом посадовим особам дитячого закладу - директору і відповідальному за пожежну безпеку. Ці особи затримані в порядку ст. 208 КПК.

Прокуратура почала розслідування щодо відповідальності начальників за загибель дітей у таборі Вікторія 01