Глава МЗС Британії закликав світ дати єдину відповідь на отруєння екс-шпигуна Скрипаля

Новое Время 1
Глава МЗС Британії закликав світ дати єдину відповідь на отруєння екс-шпигуна Скрипаля

Міністр закордонних справ Великої Британії Борис Джонсон закликав світову спільноту до єдиної точки зору в справі про отруєння колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля.

Також Джонсон закликав підготувати міжнародну відповідь на таку "безвідповідальну поведінку", повідомляє прес-служба британського МЗС.

За його словами, якщо напад було сплановано і здійснено російською стороною, то даний інцидент необхідно розглядати не як загрозу для Великої Британії, але як "явне порушення" угоди про заборону хімічної зброї.

4 березня колишній російський подвійний агент Сергій Скрипаль і його дочка були виявлені без свідомості на лавці в торговому центрі The Maltings в Солсбері.

Влада Великої Британії підозрює, що до отруєння причетний Кремль, і вже пригрозила РФ частковим бойкотом ЧС-2018 з футболу. ЗМІ заговорили про швидке введення Лондоном нових санкцій.

12 березня прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей заявила про високу ймовірність причетності РФ до отруєння екс-розвідника Скрипаля.

За словами прем'єра, Скрипаль і його дочка отруєні нервово-паралітичним речовиною, розробленим в СРСР в 1970-х роках. Мей додала, що розробкою цієї речовини займалися військові в рамках програми Новачок.