Устаткування Одеського аеропорту можуть продати з молотка за борги

ZIK 1

Що знаходиться в стадії ліквідації «Платинум Банк» (належить бізнесменам Борису Кауфману і Григорію Гуртовому) продає на т.зв. голландському аукціоні право вимоги за кредитним договором із забезпеченням у вигляді обладнання міжнародного аеропорту «Одеса».

Про це інформує Фонд гарантування вкладів, який зараз керує фінустановою, – повідомляє dumskaya.net.

Кредитний договір був укладений 3 червня 2014 року з компанією все тих же підприємців «Аеропорт Хендлінг», яка обслуговує пасажирів і повітряних суден в Одеському аеропорту. В якості застави виступає різноманітне рухоме майно: чотири тягача, автобус «Мерседес», причіпні багажні конвеєри, металодетектори, рентгено-телевізійні системи безпеки для огляду ручної поклажі і так далі. Також в якості забезпечення кредиту фігурують якісь «майнові права і зобов’язання» на суму 52 млн 282 тисячі гривень.

Заборгованість по кредиту перевищує 125 мільйонів гривень.

Судячи з усього, в «Платинум» здійснили ту ж схему виведення коштів, що і в климовському «Імексбанку» – видали кредити своїм або фіктивним фірмам під неліквідні застави.

Фінустанова Кауфмана і Гуртового, нагадаємо, була визнана неплатоспроможною в січні минулого року. Крім «Платинума», в Одесі бізнесменам належать незаконно приватизований аеропорт, готелі «Брістоль», «Лондонська» і «Пасаж», а також ряд інших активів.

Голландський аукціон (Dutch auction) – аукціон, в ході якого спочатку оголошується найвища ціна на товар, що продається, а потім ставки знижуються до тієї, на яку погодиться перший покупець, якому і продається товар.