Заступник держсекретаря США приїде до України

Сегодня 1
Заступник держсекретаря США приїде до України

Заступник державного секретаря Сполучених Штатів Америки Джон Салліван відвідає Україну 21 лютого і зустрінеться з першими особами держави. Про це йдеться в повідомленні на сайті Державного департаменту США.

Як наголошується в повідомленні в Twitter американського посольства в Україні, Салліван приїде, щоб "підкреслити важливість швидкого впровадження ключових економічних та антикорупційних реформ та запевнити у підтримці суверенітету і територіальної цілісності України".

Згідно з повідомленням, заступник держсекретаря США відвідає Київ 21 лютого для зустрічі з президентом України Петром Порошенком, прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом та міністром закордонних справ Павлом Клімкіним.

Салліван відвідає Україну в рамках турне країнами Європи з 15 до 24 лютого. Також його поїздка включає візити до Німеччини, Італії, Латвії та Бельгії.

01_116

Нагадаємо, у Вашингтоні стурбовані присутністю Росії в Західній півкулі, заявив раніше держсекретар США Рекс Тіллерсон. Держсекретар зазначив, що РФ продовжує поставляти зброю і військове обладнання недружнім режимам.

Раніше Тіллерсон уже заявляв, що поки Росія не піде з України, нормальных відносин не буде.