Суд замінив директору СхідГЗК Сорокіну домашній арешт на особисте зобов'язання

Цензор.НЕТ
Суд замінив директору СхідГЗК Сорокіну домашній арешт на особисте зобов'язання
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на рішення суду від 4 жовтня.
Рішення винесено за клопотанням адвоката, який повідомив, що у дружини Сорокіна погіршився стан здоров'я, посилилися проблеми із зором. Зокрема, їй протипоказано водити автомобіль. Таким чином підозрюваний Сорокін залишився єдиним годувальником у родині і людиною, який може водити автомобіль, крім того він змушений приділяти більше часу літнім батькам дружини.
Як відомо, 26 квітня 2017 суд обрав Сорокіну запобіжний захід у вигляді домашнього арешту в нічний час доби.
Адвокат зазначив, що тепер Сорокіну потрібно мати можливість залишати місце проживання вночі для вирішення побутових питань у родині.
Прокурор був проти зміни запобіжного заходу. На його думку, домашній арешт не заважає доглядати за дружиною і її батьками. Прокурор запропонував Сорокіну відбувати домашній арешт за місцем проживання батьків дружини.
Суд взяв до уваги, що з квітня цього року Сорокін не порушував умов запобіжного заходу. На думку суду, нічний домашній арешт істотно не впливає на усунення ризиків неналежної поведінки підозрюваного.
Суд змінив Сорокіну запобіжний захід на особисте зобов'язання. Крім того, за рішенням суду, він зобов'язаний носити електронний браслет, здати паспорти й інші документи для виїзду за кордон, з'являтися за першим викликом детектива, судді або прокурора, не спілкуватися з фігурантами справи, не відлучатися з Бориспільського району і Києва без дозволу детектива або прокурора.
За даними слідства, Сорокін є співучасником розтрати понад 17 млн доларів держпідприємства "Східний гірничо-збагачувальний комбінат" на закупівлі концентрату урану через австрійську фірму-прокладку. 20 квітня детективи НАБУ також затримали за цим колишнього народного депутата Миколи Мартиненка.