Три роки роботи Ради: Топ-10 депутатів, які пропустили найбільше голосувань

Новое Время
Три роки роботи Ради: Топ-10 депутатів, які пропустили найбільше голосувань

Комітет виборців України склав рейтинг депутатів, які ігнорували голосування у Верховній Раді за останні три роки.

Очолює антирейтинг нардеп від Опозиційного блоку Сергій Льовочкін, на його рахунку 51 голосування.

Закриває антирейтинг позафракційний нардеп Дмитро Ярош. За три роки роботи у парламенті він проголосував 296 разів, однак ще жодного разу за час роботи сьомої сесії Ради.

Інші вісім сходинок займають такі політики: Сергій Клюєв (позафракційний), Вадим Рабінович (Опозиційний блок), Костянтин Жеваго (позафракційний), Андрій Білецький (позафракційний), Сергій Ларін (Опозиційний блок), Юхим Звягільський (Опозиційний блок), В’ячеслав Богуслаєв (Воля Народу), Юлія Льовочкіна (Опозиційний блок).

Всього за три роки засідань в Раді відбулося 10 945 голосувань.

Відзначається, що окремі із вказаних народних депутатів регулярно відвідували засідання, однак свідомо не голосували. Наприклад, за три роки Льовочкін відвідав 47% засідань ВР, але взяв участь лише в 0,47% голосувань. Його колега Рабінович відвідав 48% засідань, але голосував у 1% разів.

У КВУ підкреслили, що відмовляючись від голосувань, народні обранці фактично саботують роботу парламенту.

Відзначається, що часто відмова голосувати є проявом політичної позиції депутата.

"Однак нардепи ігнорують не лише "політичні" (за прийняття законів), але й будь-які інші голосування, що може розглядатися як одна із форм бойкоту роботи Верховної Ради та невиконання своїх депутатських обов'язків", - резюмували в організації.