МінАПК: Тимошенко веде політичну гру навколо продажу землі

АСН 4
МінАПК: Тимошенко веде політичну гру навколо продажу землі
МінАПК: Тимошенко веде політичну гру навколо продажу землі

У МінАПК назвали політичною грою вимогу лідера фракції «Батьківщина» Юлії Тимошенко щодо продовження мораторію на землю. Про це на брифінгу в Кабміні повідомив перший заступник міністра аграрної політики і продовольства Максим Мартинюк, передає кореспондент АСН.

«Мораторій - це те законодавче обмеження, яке провокує людей тільки на одні земельні відносини. Він призводить до того, що оренда землі стає переважаючими земельними відносинами. Виходить так, що мораторій буде зберігати передумови для рейдерства. Але в тому випадку, якщо це не відповідальний орендар», - заявив він.

Мартинюк додав, що для відповідальних орендарів створені механізми захисту їхніх прав. «Що стосується рішення парламентського комітету, то позиція міністерства й уряду полягає в тому, що немає якоїсь потреби окремим способом продовжувати мораторій. Тому що мораторій сам виписаний так, що він діє до прийняття закону про продаж сільгоспземель. Але не раніше. І далі - дата. Закон не прийнятий, настає дата, тому мораторій продовжить діяти доти, поки не буде прийнятий закон. Тому всі ці закони про продовження мораторію (на яких наполягає Юлія Тимошенко) - це політичні ігри і змагання на предмет того, хто краще нібито опікується проблемами селян», - зазначив він.

Нагадаємо, 4 грудня, лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко із соратниками заблокувала роботу погоджувальної ради з вимогами включити до порядку і прийняти закон про мораторій на продаж землі с/г призначення. Вимоги Тимошенко були прийняті до відома, і в Раді пообіцяли продовжити мораторій на продаж землі.

Також читайте наші найцікавіші новини у ASN Telegram, Facebook та Twitter