Мешканців ОРДЛО фіктивно зараховують у військо окупантів задля грошей – ГУР

5 канал
Мешканців ОРДЛО фіктивно зараховують у військо окупантів задля грошей – ГУР

За інформацією головного управління розвідки Міноборони, продовжує зростати кількість злочинів і протиправних дій, скоєних особовим складом російсько-окупаційних військ, у тому числі проти цивільного населення. Про це на брифінгу повідомив речник Міністерства оборони з питань АТО полковник Дмитро Гуцуляк.

Речник розповів: "Зростає кількість випадків залучення мешканців Донбасу до корупційних схем, які дозволяють російським офіцерам отримувати додаткове фінансування з метою особистого збагачення. На штатні посади у передових підрозділах фіктивно зачисляються місцеві мешканці, які реально до проходження так званої військової служби не залучаються. За це вони приховано віддають командирам-"благодійникам" дві третини виданих їм щомісячно грошових виплат, що становить близько 10 тисяч рублів".

Крім того, бойовики не припиняють провокувати українських військових. Вони і далі обстрілюють позиції сил АТО мінометами та гранатометами, що заборонені Мінськими угодами. Про це повідомляє прес-центр штабу і оприлюднює нові відеодокази.

Бойовики активізують вогневу активність лише з настанням сутінок. У денний час ворог переміщує сили, зміцнює позиції та підвозить боєприпаси - зазначають у штабі. Крім того, в перервах між обстрілами бойовики викрикують нашим військовим нісенітниці та лайку.

Як повідомляв 5.UA, в ОРДЛО один з найманців спробував пограбувати оселю місцевої мешканки і завдав їй важкого поранення.

Дивіться також фотогалерею за темою: