Яма на ямі. Україна опинилася в десятці держав із найгіршими дорогами... в світі

Експрес 1
Яма на ямі. Україна опинилася в десятці держав із найгіршими дорогами... в світі
Аналітики Світового економічного форуму підготували звіт, де оцінили якість доріг у 144 державах. У цьому рейтингу Україна посіла 137 сходинку. Якість наших доріг експерти оцінили у 2,3 бала з 7, тобто на двієчку.
Найгірші дороги -- в Молдові: ця країна отримала лише 1,5 бала. Нижче України опинилися лише Монголія, Гвінея, Румунія та Гаїті. А от лідером рейтингу стала Франція, якість доріг якої оцінили в 6,5 бала, на другому місці -- Об'єднані Арабські Емірати, на третьому -- Сінгапур. То чому в нас такі погані дороги?
-- Причин багато, -- розповідає експерт із транспортних питань Сергій Корнієнко. -- Мережа автомобiльних дорiг становить 170 тисяч кілометрів, тверде покриття мають 161 тисяча км. Річ у тому, що 95% автомобiльних дорiг побудованi ще за радянських часiв. В останнi роки майже не велося будiвництва шляхiв. Треба розумiти, що за часiв СРСР будувалися дороги, розрахованi пiд навантаження таких автомобiлiв як ЗIЛ-130, ГАЗ-150, ну максимум
-- КамАЗ. А нинi тими дорогами їдуть сорокатоннi машини, тому несуча поверхня не витримує навантаження, бо її товщина замала.
Тільки 26% доріг в Україні можуть витримати вагу 36 тонн. Більшість трас розраховані на вагу до 24 тонн, що підходило під норми минулого століття. За даними Мінінфраструктури, 40% доріг у країні повністю знищені, їх потрібно відбудовувати з нуля.
-- Які ще причини можете назвати?
-- Загальний стан автомобiльних дорiг є поганим тому, що хронiчно не витримуються нормативнi строки мiж капiтальними ремонтами. Дорожнiй одяг, як i будь-який iнший, необхiдно ремонтувати з певною перiодичнiстю. Якщо цього не вiдбувається, вiн прискорено руйнується.
-- А як довго реконструйована дорога мала б прослужити без ремонту?
-- Кожна дорога має цикл поточного та капiтального ремонту. За усiма стандартами, 12 рокiв вона може обходитися без капiтального ремонту, та шiсть -- без поточного.
Не забуваймо і про природно-кліматичні чинники, особливо про сезоннi коливання температури та вологостi. Напевно, ви помітили, що після зими асфальт з наших доріг майже сходить разом із снігом.
У Францiї за рiк температура через нуль переходить два рази, а в Українi -- бiльше як 30. Це означає, що, коли на дорозi є трiщина, то пiд час дощу туди потрапляє вода. Вночi, якщо вдаряє невеликий мороз, цю трiщинку розпирає. Вплив таких от екстремальних температур справдi агресивнiше дiє на дорогу, анiж клiмат, де пiвроку жарко, чи навпаки -- холодно. Та погода не є основною причиною того, що в нас такi поганi дороги.
Дороги занедбані, бо нема відповідного фінансування. Тобто не вистачає грошей, щоб пiдтримувати старi автошляхи в належному стані й будувати новi. Дається взнаки абсолютно гнила система Укравтодору. Ну не може одна й та ж органiзацiя бути i замовником, i контролером, i експлуатантом та керувати 170 тисячами кілометрів дорiг! Бо тоді нема відповідальності за якість виконаних робіт. Не секрет, що багато грошей, які виділяються на ремонт та будівництво доріг банально розкрадаються.
-- І що робити?
-- Якщо ми не реформуємо дорожнє господарство, то хороших дорiг нам не бачити нiколи. Вони будуть тільки в мріях. Потрібно органiзовувати виконання ремонтно-будiвельних робiт за системою "FIDIC", коли взаємовiдносини мiж замовником i пiдрядником регулює незалежна структура, переважно європейського походження з високим професiйним авторитетом.
Леся ЯСИНЧУК, Експрес