Священик РПЦ поховав бійця АТО на краю кладовища, бо той покінчив з життям

ВГОЛОС 1

На Херсонщині в селі Громівка українського бійця, який вчинив самогубство, священик церкви Московського патріархату демонстративно поховав на краю кладовища.

Про це повідомив Настоятель Свято-Покровського храму Херсонської єпархії УПЦ КП Сергій Чудінович.

«Солдат наклав на себе руки. Горе! Страшне горе! А місцевий пастир овець православний замість того, щоб надати духовну підтримку сім'ї, нічого мудрішого не вигадав, як наполягти на демонстративному похованні на межі сільського цвинтаря. У людей і так горе, а тут ще й отака демонстрація… попівської малоделікатності. На усі прохання перенести поховання – відмова. Піп так налаштував людей, що ніхто й слухати нічого не хоче», – йдеться у повідомленні.

Отець Сергій Чудінович також наголошує, що місцеві жителі не поділяють позицію «місцевого агента Російської православної церкви в Україні».

«У 2014 році цей батюшка, отець Олександр Павлусь, здійснював антидержавну діяльність, висловлюючись як сепаратист, і його приїздило сповідати СБУ. Але, мовляв, відтоді він нічого такого не говорить», – додав Чудінович.

У коментарях до цього допису місцева журналістка Любов Лагутенко зазначила, що боєць покінчив з життям після сповіді у священика.

«Боєць контужений був, пішов до церкви знайти душевну втіху. Після попівської сповіді прийшов і повісився. Можна тільки здогадуватися, що порадив йому провокатор з хрестом», – йдеться у повідомленні.

«Вголос»