Поліція офіційно назвала кількість постраждалих внаслідок сутичок на Осокорках

Новое Время
Поліція офіційно назвала кількість постраждалих внаслідок сутичок на Осокорках

Поліція Києва повідомила, що внаслідок сутичок на будівельному майданчику на Осокорках постраждало 17 людей, у тому числі один правоохоронець.

Як сказано на сторінці поліції Києва у Facebook, близько 14:00 правоохоронцям надійшло повідомлення про конфлікт між представниками охоронної фірми та активістами на вулиці Єлизавети Чавдар.

Правоохоронці, які приїхали на місце подій, виявили, що близько 100 людей почали хуліганські дії на території будівництва і між охоронцями забудовника та активістами сталася сутичка, під час якої останні кидали каміння, підпалили приміщення для охоронців і пошкодили будівельну техніку.

Інцидент кваліфіковано за ст. 296 - хуліганство, ст. 345 - погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу та ст. 194 - умисне знищення або пошкодження майна Кримінального кодексу України.

Раніше повідомлялося, що в Києві на Осокорках місцеві жителі вийшли на акцію протесту у зв'язку із забудовою біля місцевих озер, в результаті мітинг переріс у масові зіткнення, у яких постраждали п'ятеро людей.

Кореспондент Lb.ua повідомляв, що місцевих жителів підтримали представники націоналістичних організацій.