Не "трактористи-комбайнери": оборонці Широкиного готуються приймати ворожих "мишей" (Відео)

5 канал 2
Не

Під Маріуполем поблизу Широкиного порівняно з вихідними обстріли дещо вщухли. Водночас, за словами оборонців, активізувалися ворожі диверсійно-розвідувальні групи. Із Приазов'я – репортаж "5 канал".

Від початку тижня російські найманці поводяться стримано, розповідають армійці. Лише зрідка застосовують стрілецьке озброєння. А от вихідними поблизу Широкиного точилися бої. Супротивник застосовував заборонену артилерію, тож українські бійці змушені були дати відсіч.

"Спочатку у них працює важке. Потім починається стрілкотня. Ну ми їм даємо, звичайно, відповідь. Відповідно до закону, запитуємо дозволу в командира. Командир дає "добро", даємо відповідь і "товариші" ці зазнають втрат", – розповідає військовослужбовець "Мажор".

Б'ють терористи не лише по українських позиціях, а й по селу. У суботу бойовики відкрили вогонь із самохідної артилерійської установки і танка. Проте до цілковитого затишшя далеко. Кулеметні черги лунають і вдень, і вночі. "Згори позиції їх. Воюють. Не буду казати , яка позивна, але великокаліберний кулемет зараз стріляє. Швидше за все по наших, – коментує звуки пострілів боєць "Арей".

За словами українських захисників, ворог дещо змінив тактику. Раніше бойовики намагалися спровокувати армійців на вогонь у відповідь, нині засилають на українські позиції розвідників. Як каже "Арей": "Вичікувальна позиція. Чекають. За чутками, у них знову зайшла група ДРГ, чекаємо "мишей" їхніх для перевірочки".

"Мажор" додає: "Як на мене, працюють фахівці, явно з РФ, точно не якісь трактористи-комбайнери... Нас теж цього навчали. Видно, що хлопці спокійно, не поспішаючи, фіксують, як ми працюємо, як ми стоїмо, що ми робимо".

До того ж, кажуть армійці, із настанням тепла ворог почав активно нарощувати озброєння: "Підтягують техніку. Тому що кожен день помічаємо, як далеко працює техніка важка. Гусенична, колісна. Такого раніше не було". Втім, до будь-яких несподіванок з боку ворога готові, переконують українські бійці.

Анастасія Старостенко, Олег Корінний, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею: