Віталій Кличко привітав рятівників із професійним святом

Канал 24
Віталій Кличко привітав рятівників із професійним святом

"Хочу привітати вас із професійним святом – Днем рятівника. У будь-який час доби, у складних і надзвичайних ситуаціях, рятівники завжди приходять на допомогу тим, хто її потребує. У ваше професійне свято хочу ще раз відзначити вашу мужність, силу духу та професіоналізм, який рятує життя людей у вогні та під час стихії. Ви цілодобово готові до боротьби з незваним лихом, готові оперативно допомогти тим, хто цього найбільше потребує", – сказав Віталій Кличко.

Він наголосив, що міська влада зі свого боку намагається зробити все, щоб забезпечити рятівників першокласним спорядженням і технікою.

"Бо ми розуміємо, що від цього часто залежить ваше життя та здоров’я", – підкреслив мер.

Віталій Кличко зазначив, що задля цього у грудні 2016 року ухвалена Міська цільова програма розвитку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту міста Києва на 2017-2019 роки. Вона передбачає суттєве поліпшення функціонування сил цивільного захисту столиці, збільшення рятувальних підрозділів, їхнє стабільне фінансування та матеріально-технічне забезпечення, оновлення рятувальної техніки та спорядження. На такі заходи передбачено витратити протягом трьох років понад 400 млн грн.

Віталій Кличко вручив подяки міського голови працівникам Управління з питань надзвичайних ситуацій Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА, рятувальникам КАРС "Київська служба порятунку" та ГУ ДСНС України у м. Києві, працівникам відділів із питань надзвичайних ситуацій РДА.

Цього року рятувальні підрозділи столиці здійснили майже 10 тисяч виїздів на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру, і врятували життя 190 громадянам.

Мер Києва перед урочистостями оглянув виставку техніки рятувальних підрозділів, яку розвернули перед КМДА. Окрім нової техніки, киянам представили і раритети – два пожежних автомобілі середини ХХ століття на базі автомобілів ЗИС. Віталій Кличко також зробив спільне фото з працівниками рятувальних підрозділів.