Бахмутська траса: під вогнем гаубиць бойовики забрали з поля бою тіло бійця АТО (Відео)

5 канал 1
Бахмутська траса: під вогнем гаубиць бойовики забрали з поля бою тіло бійця АТО (Відео)

Бойовики били прицільно по спостережному посту, де перебували двоє армійців. Один із них зазнав поранення і зміг самостійно повернутися до безпечного місця. 37-річний Дмитро Сисков загинув.

"Там відстань до незаконних збройних формувань - 35 метрів. Це від окопу до окопу. І пацани, виконуючи свій обов’язок, перебуваючи на бойовому чергуванні, потрапили під несподіваний обстріл. Вогонь у відповідь, звісно було відкрито зі стрілецької зброї", - розповідає військовий Сергій.

Після загибелі військового бойовики поновлювали обстріли ще 4 рази упродовж доби. Під вогнем мінометів та гаубиць забрали його тіло з поля бою. Нині тривають переговори щодо повернення його з окупованої території. Проте найманці обіцяють це зробити не раніше 16 лютого.

Тим часом бойові дії поблизу Кримського не вщухають. Нині це одна з найгарячіших точок Луганщини.

"По цим позиціям практично кожен день б'ють із заборонених Мінськими угодами калібрів. Нещодавно відбулася ротація у незаконних збройних формувань, тому підвищилася інтенсивність обстрілів як зі стрілецької зброї, так і з мінометів 82-120 калібрів", - зазначають бійці АТО.

"Провокативний вогонь – це здебільшого ввечері, коли нас можуть обстріляти з мін. Щось таке, а так – ведуть прицільний. Свіжі підрозділи "прощупували" нас. Напевно, з цим пов’язано", - каже військовий Олександр.

Сніжана Юр'єва, Луганська область, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: