Шахраї взялися за пенсіонерів: псевдолікарі пропонують вилікувати всі хвороби

Сегодня 4
Шахраї взялися за пенсіонерів: псевдолікарі пропонують вилікувати всі хвороби

Пенсіонерів в Україні обманюють обіцянкою вилікувати всі хвороби. Невідомі представляються співробітниками медичних компаній і пропонують новітні пристрої, які нібито допомагають одужати. Старенькі залазять в борги, купують запропоновані товари та залишаються ні з чим.

Пенсіонерка Марія Василівна купила матрац за тисячу доларів. Їй обіцяли, що пристрій проводить магнітно-імпульсивну терапію, яка нібито лікує всі хвороби. Як запевнили "представники" нібито медичної компанії, тільки він допоможе відновитися після інсульту. Щоб його купити, жінка позичила гроші у родичів. Відразу після першого ж використання матрац зіпсувався, і коли і коли Марія Василівна захотіла відшкодувати збиток, в компанії їй відмовили. Пізніше з'ясувалося, що продавців знайти вже не вийде.

На компанії, які продають невідомі пристрої під виглядом медичної техніки, поскаржилися вже 30 київських пенсіонерів, розповідають в Держспоживслужбі. Але повернути гроші ошуканим буде нелегко.

"Це повинен бути розрахунковий документ, що підтверджує факт покупки товару і тоді, звичайно, наші співробітники будуть працювати в даному напрямку і зроблять все можливе для вирішення цього питання на користь споживача", – говорить начальник відділу Держспоживслужби м. Києва Андрій Щерба.

А щоб не стати жертвою шахраїв, чиновники радять завжди питати сертифікати якості і уважно читати договір перш ніж віддати свої кревні.