Колишня подружка Ілона Маска зробила відверте зізнання щодо своєї сексуальної орієнтації

Канал 24 1
Колишня подружка Ілона Маска зробила відверте зізнання щодо своєї сексуальної орієнтації

Ембер Херд стала зіркою нового номера журналу Allure, вона взяла участь в ефектною фотосесії і погодилася поговорити про особисте. За її словами, вона зустрічається і з чоловіками, і з жінками. Проте Херд ще не готова назвати себе справжньою бісексуалкою.

Читайте також: Джонні Депп бив Ембер Херд, коли та була його дружиною

Я ніяк себе не ідентифікую. Я людина. І мені подобаються ті, кому я подобаюся. Траплялося, що я зустрічалася з жінкою, і папарацці зробили знімки, коли ми виходили після вечері (з ресторану). Ми трималися за руки, і я зрозуміла, що зараз у мене дві варіанти: я можу відпустити її руку, а коли мене запитають про це, нагадати, що моє особисте життя стосується тільки мене. Або я можу не відпускати її руку, – пояснила вона.

За словами актриси, їй нерідко говорили про те, що з її витівками вона не зможе побудувати нормальну кар'єру.

"I didn’t come out. I was never in. It’s limiting, that LGBTQ thing. It served a function as an umbrella for marginalized people to whom rights were being denied, but it loses its efficacy because of the nuanced nature of humanity. As we become more educated and expand the facts of our nature, we keep adding letters. It was a great shield, but now we’re stuck behind it. It’s so important to resist labels. I don’t care how many letters you add. At some point, it’s going to spell ‘WE ARE HUMAN.’ ” Our cover star #AmberHeard got REAL about her sexuality in our December issue. Tap the link in bio to read the full interview. . [email protected]_jackson [email protected] [email protected]_ ??#DidierMalige [email protected] [email protected] ?#GerardSantos [email protected]_gore

Допис, поширений Allure Magazine (@allure) Лис 14, 2017 о 6:46 PST

Ембер Херд протягом року зустрічалася з мільярдером Ілона Маском, подейкували про швидке весілля. У серпні з'явилися повідомлення про розрив, сам Маск заявив, що зараз у нього з Ембер дружні стосунки.

Нещодавно Ембер помітили в компанії із її колишньою дівчиною – 41-річною художницею Тайсен ван Рі.

Ембер Херд з колишньою подружкою Ембер Херд з колишньою подружкою