Пожежа у дитячому таборі в Одесі. Суд вдруге відпустив директора під заставу

Тиждень 3
Приморський районний суд Одеси продовжив термін арешту директора дитячого табору "Вікторія" до 12 грудня з альтеративою внесення застави. Про це повідомила керівник апарату суду Інна Німас.

Така поставнова була винесена на клопотання адвоката екс-директора дитячого табору.

"Приморський райсуд Одеси під головуванням судді Віктора Попревича постановив ухвалу - продовжити до 12 грудня запобіжний захід у вигляді тримання під вартою підозрюваному у скоєнні злочину екс-директору табору «Вікторія» з альтернативою внесення застави в обсягу 128 тисяч гривень", - зазначила Німас.

У свою чергу, представник прес-служби прокуратури Одеської області Наталія Хорунжа уточнила, що "заставу за підсудного Саркісяна вже внесено".За словами Хорунжої, "облпрокуратура категорично не згодна із цим рішенням Приморського райсуду і готує зараз апеляційну скаргу".

Нагадаємо, у ніч на 16 вересня в дитячому таборі "Вікторія" в Одесі згоріла двоповерхова дерев'яна будівля. У результаті загинуло троє дітей. Поліція відкрила провадження ч.2 ст.270 (Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки) Кримінального кодексу України. Ймовірною причиною пожежі в дитячому таборі "Вікторія" стало вимкнення пожежної сигналізації персоналом.