МЗС Білорусі заявило про готовність Мінська до відправлення своїх миротворців на Донбас

ZIK 1

Міністр закордонних справ Білорусії Володимир Макей заявив, що його країна готова брати участь у вирішенні миротворчих завдань.

«Ми готові виділити відповідний миротворчий контингент – якщо це буде прийнятно всіма зацікавленими сторонами – для того, щоб брати участь у вирішенні миротворчих завдань», – цитує Макея РИА «Новости».

Раніше газета Wall Street Journal з посиланням на дипломатичні джерела у Вашингтоні і ЄС повідомила, що США мають намір запропонувати план з розміщення на сході України 20 тисяч міжнародних миротворців, американські представники мають намір обговорити це з російським колегами найближчим часом.

Президент Росії Володимир Путін заявив, що підтримує ідею відправлення миротворців ООН в Україну, але може йтися тільки про функції гарантування безпеки співробітників ОБСЄ, миротворці мають перебувати на лінії розмежування і ні на яких інших територіях. За словами глави українського МЗС Павла Клімкіна, Україна, США, ФРН і Франція практично розробили спільний проект резолюції ООН по миротворцям в Донбасі, інформує видання.