Антон Геращенко: Завтра у Верховній Раді буде доленосний день

Гордон
Антон Геращенко: Завтра у Верховній Раді буде доленосний день

7 грудня український парламент може ухвалити низку важливих рішень. Про це парламентарій від "Народного фронту", член колегії МВС України Антон Геращенко написав у Facebook.

За його словами, "завтра у Верховній Раді буде доленосний день".

"Напевно, уперше за роки незалежності України ми ухвалимо бюджет не під новорічною ялинкою, а культурно і цивілізовано – продумано і заздалегідь", – зазначив Геращенко.

Також Верховна Рада планує обрати аудитора Національного антикорупційного бюро України.

"Вибір буде між Мартою Борщ (екс-прокурор США."ГОРДОН"), Карлосом Кастресаною (колишній іспанський прокурор. – "ГОРДОН") і Робертом Сторчем. Особисто я віддам свій голос Роберту Сторчу як найбільш підготовленому кандидатові", – повідомив нардеп.

Геращенко вважає, що "вибори авторитетного іноземного аудитора НАБУ повинні покласти край підкилимовим розбіркам в антикорупційній "Грі Престолів", де всі грають одне з одним у грі без правил, а програє Україна".

"Також завтра Верховна Рада повинна проголосувати закон про парламентський контроль за всіма правоохоронними органами, створивши однакові правила гри для всіх і поклавши край усьому цьому підкилимному бардаку із взаємними звинуваченнями", – підсумував він.