Репортаж з фронту: захисники Станиці Луганської чекають наказу повернути окуповані території (Відео)

5 канал
Репортаж з фронту: захисники Станиці Луганської чекають наказу повернути окуповані території (Відео)

Вогнем із кулеметів у ніч проти понеділка, 13 листопада, накрили бойовики позиції захисників Станиці Луганської. Армійці вважають це розвідкою боєм. У такий спосіб найманці намагаються виявити вогневі точки підрозділів Збройних сил. Докладніше – у репортажі "5 каналу" з фронту.

Знімальна група перебуває на передових позиціях поблизу Станиці Луганської. Відстань тут до бойовиків настільки мала, що військові попросили журналістів навіть вдягти армійський однострій, аби не привертати увагу. Ніч проти понеділка минула тут неспокійно.

Обстрілювати українські позиції бойовики розпочали опівночі. Вогонь спрямовували між спостережними постами вздовж Сіверського Дінця. "Стріляли вони щільно. З ПКМа добре стріляли… Як ми себе будемо вести, що від нас чекати, що у нас тут на озброєнні є. Вони таким макаром перевіряють", – розповідає боєць "Знахар".

Обстріл тривав близько години. Його армійці вважають розвідкою боєм. Кажуть, так найманці намагалися викрити вогневі точки. Плани ворога армійці зірвали. Як запевняє "Знахар": "А нема сенсу стріляти. Проста трата боєприпасів. Вони ведуть хаотичний вогонь. По великому рахунку пробують по напрямках. Якби уже було щось серйозніше, тоді вже інше питання. Там уже би було – межи очі".

Разом зі збільшенням обстрілів зросла і кількість випадків наближення ворожих диверсантів – навіть чутно голоси. Армійці кажуть, давно чекають наказу повернути контроль над окупованими територіями. А поки його немає, радять бойовикам не випробовувати їхні терпіння. "Ну коли почнуть нас більш серйозно "смикати", ми тоді покажемо, хто ми такі й що в нас є", – запевняє армієць "Васильович".

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею: