Вчені з’ясували, чим небезпечний надлишок іграшок у дітей

Факти ICTV

Діти, у яких занадто багато іграшок, більш схильні до синдрому дефіциту уваги.

дети и игрушки

Результати спостережень дослідники з американського Університету Толідо опублікували в журналі Infant Behaviour and Development.

У дослідженні взяли участь 36 дітей віком до трьох років, яким запропонували пограти в кімнаті з чотирма або шістнадцятьма іграшками. Проаналізувавши поведінку дітей, фахівці з’ясували, що ті, у кого було менше іграшок, виявилися більш креативними: з кожної з іграшок вони провели в два рази більше часу, придумуючи для них різні ролі.

Читайте: 3-місячну дитину госпіталізували у тяжкому стані через краплі для носу

Дослідники порекомендували батькам, вихователям дитячих садків та вчителям прибирати більшість іграшок з поля зору дітей і періодично чергувати їх, щоб розвинути у дитини уяву і здатність зосереджуватися.

Синдром дефіциту уваги – з’являється в дитячому віці розлад розвитку, що супроводжується гіперактивністю і падінням концентрації уваги. Це розлад, який може залишитися і у дорослої людини, що призводить до погіршення сприйняття інформації і зниження інтелекту.

Нагадаємо, у Тюменській області (Росія) лікарі врятували дитину, яка проковтнув п’ятисантиметрову голову пупса. Деталь повністю перекрила просвіт стравоходу в шлунку.