Hyperloop One визначила можливі маршрути по всьому світу

Дзеркало Тижня 3
Hyperloop One визначила можливі маршрути по всьому світу

Перші маршрути можуть становити від 320 до 1100 кілометрів.

Компанія Hyperloop One оголосила 10 місць-переможців конкурсу на будівництво першого майданчики Hyperloop. Як повідомляє The Verge, перші маршрути можуть становити від 320 до 1100 кілометрів і можуть бути побудовані в п'яти країнах світу.

10 команд з Мексики, Індії, США, Великої Британії і Канади були відібрані з 2600 учасників конкурсу. Один із запропонованих маршрутів, наприклад, з'єднує Гвадалахару і Мехіко, інший – пропонує побудувати ділянку Hyperloop між Глазго і Ліверпулем, ще один пропонує з'єднати таким чином Монреаль і Торонто.

Крім того, компанія оголосила, що разом з Департаментом транспорту Колорадо працює над техніко-економічним обґрунтуванням проекту, "вивчає попит на транспорт, економічні вигоди і потенційні стратегії". Раніше Hyperloop One вже проводила такі дослідження в Нідерландах, Швейцарії, Москві, Лос-Анджелесі, Великій Британії, Фінляндії і Швеції. Тоді ж було встановлено, що будівництво маршруту між Гельсінкі та Стокгольмом обійдеться в 21 мільярд доларів.

Читайте також: Швидкість капсули Hyperloop перевищила 320 кілометрів на годину

Проект вакуумного поїзда був запропонований Ілоном Маском. Hyperloop буде представляти собою систему труб, по яких будуть переміщуватися капсули з пасажирами. Передбачається, що капсули всередині них будуть досягати швидкості 1130 кілометрів на годину. Hyperloop буде поєднувати в собі технології вакуумного потяга і потяга на магнітній подушці. Капсули в Hyperloop будуть рухатися герметичною трубою, тиск в якій дорівнює одній тисячній атмосферного.

 

За матеріалами: DT.UA / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter