Перше засідання по суті у справі Насірова: як минуло, що вирішили (Відео)

5 канал
Перше засідання по суті у справі Насірова: як минуло, що вирішили (Відео)

У четвер, 7 грудня, Шевченківський райсуд Києва почав заслуховувати обвинувальний акт у справі відстороненого від посади голови Державної фіскальної служби Романа Насірова.

Сторона обвинувачення наполягла на зачитанні обвинувального акту. Той містить 780 сторінок, з яких на суді вирішили зачитати лише 30.

Засідання вирішили перенести на 19 січня, оскільки суд був перезавантажений. Прокурори називають таке рішення затягуванням справи. Крім того, це заперечить тому, про що каже сторона захисту. Нібито, адвокати Насірова хочуть її якомога швидше розглянути.

Але для того, аби заслухати всіх свідків та представити усі докази у справі, знадобиться більше 3-4 місяців. Чому так і як минуло перше засідання розгляду по суті справи голови ДФС - дивіться у відео:

Нагадаємо, слідчі НАБУ завершили розслідування справи щодо відстороненого голови Державної фіскальної служби Романа Насірова. Детективи підозрюють голову ДФС у зловживанні владою під час особистого підписання рішень про розстрочення податкових боргів підприємствам з групи екс-депутата Олександра Онищенка. Вони фігурують у так званій "газовій справі Онищенка". За даними правоохоронців, дії Насірова завдали державі збитків на 2 мільярди гривень.