Ярмоленко відзначився першою результативною передачею у складі "Боруссії"

ТСН

Пас у виконанні українського футболіста дозволив відкрити рахунок у матчі.

Андрій Ярмоленко, виступаючи у складі дортмундської "Боруссії", віддав результативну передачу на свого партнера у грі 4-го туру чемпіонату Німеччини проти "Кьольну".

Слід зазначити, що ця подія сталася вже на 2 хвилині, коли український гравець, обійшовши партнера на фланзі, вирізав м'яч точно на ногу Максіміліана Філіпа, який своєю можливістю скористався сповна.

Раніше Ярмоленко вже відзначався дебютним голом у складі "джмелів" - сталося це у зустрічі Ліги чемпіонів проти англійського "Тоттенхему". Наразі у грі між "Боруссією" та "Кьольном" йде 72 хвилина - команда Ярмоленка громить суперника із рахунком 5:0.