Київ стурбований активізацією контактів НАТО з Росією

Дзеркало Тижня 2
Київ стурбований активізацією контактів НАТО з Росією

Контакти НАТО з Москвою стає все більш активними, коли вже важко відрізнити, чим вони відрізняються від повернення до business as usual.

Київ стурбований активізацією НАТО контактів з Росією, заявив представник України в НАТО, посол Вадим Пристайко.

Так він прокоментував агентству УНІАН інформацію, озвучену генеральним секретарем НАТО Йенсом Столтенбергом про те, що Альянс відновлює контакти з РФ по військовій лінії.

Пристайко нагадав, що через російську агресію в Україні НАТО припинило практичне співробітництво з РФ, залишивши відкритими дипломатичні контакти.

"Разом з тим, союзники, особливо останнім часом, намагаються все більше і більше спілкуватися, використовуючи відкриті лінії комунікації, про які вони заявляли з самого початку, тобто політика НАТО щодо двостороннього діалогу - з одного боку це стримування та захист, з іншого - підтримка діалогу, залишаються в силі. Але що нас турбує, так це те, що частина цього діалогу стає все більш активною, коли вже важко відрізнити, чим він відрізняється від повернення в business as usual", - сказав український посол.

У цьому зв'язку він зазначив, що за останній час було проведено шість засідань Ради Росія-НАТО (на рівні послів), також відновлено контакти на вищому військовому рівні.

"Це не може не турбувати українську сторону", - резюмував Пристайко.

Читайте також: Порошенко анонсував референдуми про вступ України в НАТО і ЄС

Як повідомлялося, 6 грудня державний секретар США Рекс Тіллерсон заявив про те, що НАТО не може мати нормальні відносини з Росією до тих пір, поки остання продовжує окупацію українського Донбасу. "Ми не можемо повернутися до відносин між Росією і НАТО, оскільки Росія продовжує незаконну окупацію України", - сказав він, виступаючи на прес-конференції в Брюсселі.

Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter