Стало відомо, звідки "мінують" харківські бізнес-центри

Сегодня 2
Стало відомо, звідки

У Харкові копи повідомили про хід розслідування серії помилкових "мінувань" міських бізнес-центрів. Відповідне відео було розміщено на сайті Нацполіціі.

Як повідомив начальник слідчого управління міської поліції Сергій Чиж, за останні 10 днів силовики отримали понад 20 повідомлень про замінування будівель на вулицях Алчевських, Свободи, Академіка Проскури і Богдана Хмельницького, а також на Московському проспекті.

За словами слідчого, кожне звернення ретельно перевіряється, однак поки що все "мінування" виявилися помилковим.

"Поліція важко працює кожного дня, проводить всі необхідні слідчо-оперативні заходи для встановлення осіб зловмисників, робить все можливе для відновлення стабільної щоденної роботи бізнес-центрів. Ми забезпечимо безпеку громадян, які там працюють", - пообіцяв він.

Тим часом, за даними NewsRoom, зловмисники "мінують" бізнес-центри за допомогою листів, які надсилають на електронні скриньки офіційних структур. Всі повідомлення надходили з двох різних e-mail від абонентів з іменами Захар Добрун і Захар Білий.

Як повідомили джерела журналістів в поліції, наразі встановлено, що автори листів перебувають за межами України.

Нагадаємо, раніше в Києві повідомили про замінування кількох станцій метро, які після перевірки виявилися помилковими. Також безліч разів "мінували" і бізнес-центри у Львов. За даними СБУ, повідомлення надходили з Росії.