Геращенко: Волкер передасть Суркову листи родичів політв’язнів

ВГОЛОС 1

Спецпредставник Держдепартаменту США по Україні Курт Волкер на прохання української сторони передасть помічникові президента Росії Владиславу Суркову листи від сімей заручників.

Про це повідомила в Facebook представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко.

«Суспільство має пам'ятати, що триває війна, є вбиті, поранені, заручники. Ми, своєю чергою, робимо все для звільнення. І це просто жах, що долю хлопців використовує РФ і її маріонетки як засіб шантажу України. Сьогодні спецпредставник США з питань України Курт Волкер зустрічається з путінським радником Сурковим. Волкер, на прохання української сторони, говоритиме про заручників і передасть РФ листи від сімей заручників і вимогу про негайне звільнення. Питання безпеки і заручники – наші ключові пріоритети», – написала Геращенко.

Вона також нагадала, що минулого тижня в Кропивницькому пройшов марш і флеш-моб «Довга дорога додому» на підтримку українських заручників і їхніх сімей.

«Є військові, яких незаконно утримують як заручників майже три роки. Всі акції, які привертають увагу до заручників і їхніх сімей, важливі», – додала Геращенко.