"Сильний фільм, передана - атмосфера": думки соцмереж від фільму "Кіборги"

Сегодня 1

В Україні на широкі екрани виходить одна з найбільш очікуваних прем'єр року – фільм "Кіборги" Ахтема Сеітаблаєва. Варто відзначити, що це перша художня кінострічка про події на Донбасі, а саме – про боротьбу українських захисників за Донецький аеропорт.

Уже відгримів допрем'єрний показ картини і ми зібрали перші відгуки соцмереж. Думки, в основному, позитивні, фільм всім сподобався. Однак, є і ті, хто знайшов в кінокартині неточності, неясності і навіть те, що тих, хто допомагав у створенні фільму, не згадали. Знайшли нестикування за часом зображених подій (жовтень чи вересень).

Втім, фільм дійсно сильний, з реальними позивними, б'є по нервах і пам'яті. Адже той, хто був там, хто чекав рідних з війни – ніколи не забудуть того пекла, що бушувало там – на Донбасі і тут – в серцях.

Нагадаємо, двогодинна історія починається з приїзду головних героїв в Донецький аеропорт. Хлопці виїжджають з села Піски і потрапляють під артилерійський обстріл. Прориваючись крізь атаку ворога, вони опиняються в аеропорту. У фільмі – багато зворушливих і філософських діалогів, динамічних сцен і якісної комп'ютерної графіки. Але якщо говорити про жанр, то це не чистий бойовик або "войнушка", а серйозна драма з глибокими діалогами. Музику до фільму написав клавішник "Океану Ельзи" Мілош Єліч, головним саундтреком став хіт "Мить" у виконанні Святослава Вакарчука.