Гроші не пахнуть: відома українська компанія інвестує в Росію

Факти ICTV 1

Кіпрська компанія Xomeric, яка пов’язана з українською групою Investment Capital Ukraine (ICU) банкірів Костянтина Стеценка і Макара Пасенюка, стала найбільшим акціонером Burger King в РФ.

бургер кинг

Про це повідомляє РБК з посиланням на матеріали кіпрського реєстру компаній.

У лютому 2018 року структура власності головної мережі Burger King в Росії змінилася. Xomeric викупила у структури ВТБ, компанії Golden Star Investment Limitid, 16,62% акцій, збільшивши свою частку до 35,02%. Часткову продаж частки виданню підтвердили в прес-службі російської компанії.

Читайте: Ані Лорак і Лобода отримали чергові премії в Росії

В результаті операції кіпрська фірма стала найбільшим акціонером Burger King в Росії. Згідно з ліцензійними документами ICU і матеріалів на її сайті, компанія Xomeric пов’язана з українською інвестиційною компанією. Основні власники головний ICU Holdings Limited — Костянтин Стеценко і Макар Пасенюк, випливає з матеріалів, що належить групі українського банку Авангард.

Після операції структурі ВТБ належить 19,98% акцій. ВТБ Капітал інвестував в Burger King у 2012 році, на той момент компанія керувала 38 ресторанами Burger King у Москві і Санкт-Петербурзі. На сьогоднішній день компанія керує більш ніж 550 ресторанами у всіх регіонах Росії і трьох країнах СНД.