В УЗ пояснили, чому пасажирам «Інтерсіті» довелося їхати «на картонці»

ВГОЛОС 4

Сьогодні, 13 серпня, унаслідок несправності швидкісного поїзда Крюківського вагонобудівного заводу, який повинен був здійснити рейс за маршрутом Одеса - Дарниця, працівникам «Укрзалізниці» довелося замінити поїзд на інший.

Однак, той мав меншу пасажиромісткість, інформує прес-служба «Укрзалізниці».

«За маршрутом Одеса - Дарниця замість поїзда «Тарпан» №764 виробництва Крюківського вагонобудівного заводу у дев’ятивагонній комплектації (607 місць) через його технічну несправність у рейс вирушив поїзд цього ж виробника на 408 місць. Цей поїзд на локомотивній тязі у п’ятивагонній комплектації», – йдеться у повідомленні.

Також в УЗ заявили, що повернули кошти усім пасажирам, які відмовились від поїздки.

«Тим пасажирам, які їдуть у поїзді, але без місця, буде компенсовано різницю вартості проїзду через незабезпечення комфортних умов подорожі», – зазначають у повідомленні.

Як уже писав Вголос, пасажири потяга Інтерсіті сполученням «Одеса-Київ» зранку 13 серпня змушені були їхати стоячи через брак вагонів або сидіти на вільних кріслах по черзі.

«Поїзд прибув на чотири вагони коротше. У мене квиток за 615 гривень у вагон люкс №7, а вагонів взагалі булоп’ять. Люди з дітьми з моря повертаються. Все що їм запропонували кондуктори - шматки картонки, щоб не сидіти на холодній підлозі», – розповіла одна із пасажирок.