Верховна Рада звільнила Єгора Соболєва з посади голови антикорупційного комітету

ZAXID.NET 2

Верховна Рада відкликала нардепа від «Самопомочі» Єгора Соболєва з посади голови антикорупційного комітету. «За» проект постанови № 7368 проголосували 256 народних депутатів.

Зокрема від БПП за рішення проголосували 108 депутатів, від «Народного фронту» - 65, від «Опозиційного блоку» – 32, від «Радикальної партії» – 15, від «Відродження» і групи «Воля народу» – 17 і 13 відповідно.

Нагадаємо, напередодні члени антикорупційного комітету проголосували за визнання роботи Єгора Соболєва незадовільною та його відставку з посади голови цього комітету.

Під час ранкового засідання сьогодні депутати включили до порядку денного відповідну постанову. Представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко заявила, що причина відставки Соболєва в тому, що не було запущено систему аудиторів Національного антикорупційного бюро України (НАБУ).

Зазначимо, з листопада Єгор Соболєв повідомляв, що замість нього головою профільного комітету може стати нардеп від «Радикальної партії» Ігор Попов. На своїй сторінці у Facebook він написав, що його хочуть звільнити з посади голови антикорупційного комітету, а пізніше він уточнив, що цю посаду пропонують представнику Олега Ляшка - члену комітету від «Радикальної партії» Ігорю Попову.