У Херсоні арештант втік, перестрибнувши 4-метровий паркан на очах у конвоїрів

Сегодня
У Херсоні арештант втік, перестрибнувши 4-метровий паркан на очах у конвоїрів

У Херсоні засуджений зважився на втечу з СІЗО - під час прогулянки він, на очах у конвоїрів, перестрибнув паркан з колючим дротом, висотою в чотири метри.

За словами очевидців, утікач застрибнув на дах будівлі, що стоїть у дворику, звідти виліз на паркан, переліз через колючий дріт, зістрибнув вниз - за територію ізолятора, і зник.

Як з'ясувалося, до того, як опинитися за гратами, засуджений займався паркуром. Втім, правоохоронці вже через кілька годин затримали втікача на території міста і повернули його в СІЗО.

"Его задержали наши сотрудники, он уже был поцарапан, так как преодолевал забор, на котором находится ягоза (вид колючей проволоки, которая наносит режущие раны – Ред.), поцарапал руки ноги и порвал одежду", – сообщил начальник Херсонского СИЗО Александр Яголковский.

Сам засуджений розповів, що до втечі його спонукала нещасна любов: нібито він хотів побачити колишню кохану і з'ясувати з нею стосунки.
Тепер до основного шестирічного терміну за крадіжку засуджений отримає "добавку" за втечу: санкція статті за втечу з місць позбавлення волі передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до п'яти років. Тим часом, конвоїри обіцяють уважніше наглядати за любителем паркуру.

Нагадаємо, раніше в Запоріжжі винесли вирок колишньому начальнику Беленьківської виправної колонії №99, якого звинувачували у вимаганні та отриманні хабара від ув'язненого - п'ять років тюрми.

А перед цим під час перевірки Генпрокуратури колоній Запорізької області виявилося, що деякі ув'язнені відбувають термін в комфортних умовах, вживаючи наркотики в "віп-камерах".