Не встигають за курсом. Ігровий сервіс Steam більше не приймає біткоіни

Новое Время 1
Не встигають за курсом. Ігровий сервіс Steam більше не приймає біткоіни

З 6 грудня Steam більше не приймає біткоіни в якості способу оплати через значні коливання його вартості і високі комісії.

В останні кілька місяців вартість біткоіну різко змінювалася, а комісійні збори сильно зросли, відзначається в офіційному блозі Steam.

"Комісія, яку бере з користувачів мережі Bitcoin, в цьому році різко підскочила, досягнувши минулого тижня 20 доларів США за транзакцію. Порівняйте цю цифру з 20 центами, які стягувалися, коли ми тільки почали приймати біткоіни. На жаль, Valve не може впливати на вартість комісій", - пояснюють представники сервісу.

Така вартість комісії призводить до високих витрат на покупку ігор, якщо користувач розплачується біткоінами. Висока вартість комісії викликає ще більше проблем, коли курс біткоіну різко знижується і користувачам доводиться доплачувати різницю.

"Вартість комісії зараз настільки висока, що ми вважаємо недоцільними як повернення коштів, так і прохання про переведення недостачі, яка схильна до ризику недоплатежа, оскільки невідомо, наскільки зміниться вартість біткоінів за час проведення нової операції. Тому зараз використання біткоіну в якості способу оплати представляється нам необгрунтованим. Ми можемо переглянути це рішення пізніше", - підкреслили в Steam.

Команда Steam також пообіцяла докласти всіх можливих зусиль для виправлення проблем, які виникли у користувачів через недоплати або комісійні збори в криптовалюті.

Раніше НВ повідомляло, що 7 грудня ціна Bitcoin на піку досягала $14 863 за монету. Таким чином, менше ніж за день криптовалюта подорожчала на 12%. А з початку грудня ціна біткоіну зросла майже на $5 тис. (+ 49%).