Координатор Білого дому з кібербезпеки вирішив піти у відставку - Reuters

Тиждень 14
Координатор адміністіраціх президента Сполучених Штатів Амрики з питань кібербезпеки Роб Джойс запланував піти у відставку. Про це повідомляє Про це повідомляє Reuters із посиланням на джерела в Агентстві нацбезпеки (АНБ) США.

"Джойс ... вирішив повернутися в АНБ", - повідомило джерело.

Зазначається, що Джойс вирішив залишити посаду через звільнення його начальника Тома Боссерта.

Водночас за інформацією іншого джерела, координатор Білого дому йде у відставку за власним бажаням.

Очікується, що Джойс виконуватиме свої обов'язки на посаді ще 30 днів.

"Це величезна втрата для країни", - сказав Кертіс Дюкс, екс-глава АНБ з кібербезпеки.

Нагадаємо, 17 квітня Велика Британія та США повідомили про кіберактивність з боку Росії, яка спрямована на мережеві інфраструктурні пристрої по всьому світу. Зазначається, що цілями кібератак є урядові та приватні організації, а також постачальники інтернет-послуг, які підтримують ці сектори. Кібератаки спрямовані на мережеві інфраструктурні пристрої по всьому світу, такі як маршрутизатори, комутатори, брандмауери і системи виявлення мережевих вторгнень (NIDS).

15 квітня Велика Британія заявила, що готується до кібератаки на РФ, якщо Москва спробує втрутитись у роботу британської інфраструктури. Національна медична система і мережа ЛЕП вже перебувають "у режимі високої готовності до відбиття кібератак".

Як повідомлялось, 28 група хакерів Fancy Bear (APT28), діяльність якої пов'язують з Росією, здійснила кібератаку на комп'ютери Міністерства закордонних справ та Міністерства оборони Німеччини, впровадивши шкідливе програмне забезпечення. Працівники служби безпеки виявили слід атаки в грудні 2017 року. У МЗС Німеччини підтвердили цю інформацію. За даними ЗМІ, унаслідок атаки хакерам вдалося проникнути в так звану "Інформаційну мережу Берлін-Бонн" (IVBB), яка використовується Відомством федерального канцлера Німеччини, федеральними міністерствами та службами безпеки, а також Бундестагом та Бундесратом.