"До поїзда не причепили чотири вагони!" Пасажири Інтерсіті "Одеса-Київ" змушені були їхати стоячи. ФОТОрепортаж

Цензор.НЕТ 3
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляють пасажири поїзда і пишуть користувачі соцмереж.
Зокрема, Марія Фабричова на сторінці у Facebook написала: "Сьогодні моєму чоловікові було необхідно виїжджати з Вінниці раніше ніж нам (з робочих питань); він взяв квиток на швидкісний поїзд. Виявилося, що до поїзда не причепили 4 (чотири) вагони!!! І тепер Андрій і багато інших людей, включно з дітьми, їдуть стоячи (з речами, як годиться).
Може, хтось пояснить "суть цієї казки", бажано з юридичної точки зору, бо моя фантазія малює картини в бік судового позову".
Андрій, який Їхав у поїзді, розмістив у мережі фотографію з вагона, уточнивши номер поїзда, час і місце посадки: "764Ш, Одеса-Дарниця, 13/08, 10:30 від станції Вінниця".
До поїзда не причепили чотири вагони! Пасажири Інтерсіті Одеса-Київ змушені були їхати стоячи 01

Читайте також: "Укрзалізниця": 62% пасажирських вагонів не обладнані кондиціонерами

Ще одна пасажирка, жителька Кропивницького Валентина, повідомила місцевому порталу "Gre4ka", що частина пасажирів, які о 5:30 ранку мвли виїжджати з Одеси до Києва поїздом "Інтерсіті" виявили, що їхніх вагонів немає.
"Поїзд прибув на 4 вагони коротшим. У мене квиток за 615 гривень у вагон люкс, №7, а вагонів взагалі п'ять. Люди з дітьми з моря повертаються. Все, що їм пропонують кондуктори, - шматочки картонки, щоб не сидіти на голій підлозі", - розповіла вона.

До поїзда не причепили чотири вагони! Пасажири Інтерсіті Одеса-Київ змушені були їхати стоячи 02До поїзда не причепили чотири вагони! Пасажири Інтерсіті Одеса-Київ змушені були їхати стоячи 03

Видання зазначає, що співробітники повідомили пасажирам про причини ситуації, що виникла: два дні тому сталася поломка, тому кількість вагонів зменшили.
Ще один пасажир поїзда розповів "Обозревателю": "Поїзд "Інтерсіті" 764. Замість 9 вагонів подали 5, людям пропонують сідати на вільні місця, але їх на всіх не вистачає. Багато хто стоїть у проходах. Люди сидять по черзі, поступаються місцем жінкам і літнім людям. Wi-Fi теж немає".
За його словами, чимало обурених збираються подавати позови і вимагати компенсацію.
"Поїзд дуже дорогий. Для порівняння: квиток Вінниця-Київ у звичайному плацкарті - 40-60 грн, тут - 225", - зазначив пасажир.
До поїзда не причепили чотири вагони! Пасажири Інтерсіті Одеса-Київ змушені були їхати стоячи 04До поїзда не причепили чотири вагони! Пасажири Інтерсіті Одеса-Київ змушені були їхати стоячи 05